Władze fundacji

Rada Fundacji

Jarosław Berger

Manager, ekspert, prawnik. Muzyka towarzyszy mu w pracy i w podróżach, w których spędza każdą wolną chwile. Ceni oryginalność i nowe brzmienia

Tomasz Gołębiewski

Koncertmistrz Filharmonii Łódzkiej, twórca Grohman Orchestra, Geyer Music Factory, Manu Summer Jazz Sundays, Piknik u Grohmana, manager kultury, promotor młodych artystów

Lech Witkowski

Przygodę z muzyką zaczynał od akordeonu i muzyki ludowej. Dziś chętnie sięga po współczesne brzmienie, choć nie wzgardzi nutą klasyki. W życiu zawodowym od klucza wiolinowego woli paragrafy. Na co dzień chętniej słucha niż gra pierwsze skrzypce. Radca prawny, wykładowca, ekspert.

Dorota Ossowska – Prezes Zarządu

Miłośniczka Mozarta i Czajkowskiego oraz skrzypiec. Pasja do muzyki narodziła się właśnie dzięki temu instrumentowi. Uwielbia podróże, dobre wino i kulinaria. Dobre emocje budzą też ludzie. Przyjaciel,  organizator, menedżer, bankowiec.